EkoKupon Kupon Ve İndirim

Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANIM SÖZLEŞMESİ

LÜTFEN EKOKUPON SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE BU KULLANIM KOŞULLARI’NI DİKKATLİCE OKUYUNUZ.

  1. ekokupon.com internet sitesi (“Site”), ve mobil uygulamada kişi ve kurumlar için, online alışverişi ucuzlatan kupon, indirim, kampanya ve promosyon haberler ve ürün ilanlarının sunulduğu bir platformdur. Sitede yer alan tüm servisler, Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime  A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18  Çankaya/ANKARA adresinde kayıtlı bulunan Ematek Mad. Tur. Med. Elektrn. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. mülkiyetindedir ve yukarda açık adı ve adresi belirtilen Ematek tarafından işletilir.
  • Tanımlar:

Kullanıcı: Siteyi doğrudan ziyaret eden herkes “Kullanıcı” sıfatını taşır. Kullanıcılara sunulan tüm hizmetlerin Kullanıcı’lar tarafından kullanımı ve üyeliği, bu kullanım koşullarına tabidir.

Bireysel Üye: Bireysel üyelik hesabı açan herkes “Bireysel Üye” sıfatını taşır.

Kurumsal üye: ekokupon.com ile Kurumsal üyelik sözleşmesi akdeden tüzel kişiliği haiz firmaları (Emlak ofisleri ve alt danışmanları, inşaat firmaları ve danışmanları,) ifade eder.

3. ekokupon.com’un Kullanımına ilişkin Koşullar:

3.1. Kullanıcı,ekokupon.com’u ziyaret etmekle ve hizmetleri kullanmakla; hak ve fiil ehliyetine sahip, 18 yaşın üzerinde olduğunu, bu kullanım koşullarını okuduğunu, anladığını ve burada yazan şartlarla bağlı olduğunu kabul eder.

3.2. Kullanıcılar,ekokupon.com’da yaptıkları her işlem ve eylemdeki hukuki, idari ve cezai sorumluluğun kendilerine ait olduğunu, bu hususta ekokupon.com’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

3.4. Kullanıcılar sitede yayınladıkları her türlü görsel ve yazılı içerikten sorumludur. Kullanıcı kendisi tarafından sağlanan tüm görsel ve işitsel malzemenin her türlü marka, patent, faydalı model endüstriyel tasarım gibi fikri ve sınai hakkını, Türk Hukuku’na uygun bir şekilde kullanmakta olduğunu, sözleşme konusu görsel ve işitsel malzemenin hiçbir şekilde fikri ve sınai hak ihlaline konu olmadığını ve olmayacağını, böylesi bir fikri ve sınai haktan kaynaklı uyuşmazlık nedeniyle ekokupon.com’un uğradığı ya da uğraması muhtemel her türlü zararı karşılamayı açıkça taahhüt eder. Kullanıcılar, yayınladıkları içeriklerin hukuka ve ahlaka aykırı olmayacağını, üçüncü kişilerin kişilik hakları ve telif haklarını ihlal etmeyeceğini, haksız rekabet kurallarına aykırı davranmayacağını aksi halde doğacak tazminat taleplerinden kendilerinin sorumlu olacağını peşinen kabul eder.

3.5. Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde veya yayınladığı içeriklerde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, çocukları, yaşlıları ve engellileri cinsel yönden istismar eden, kişilerin kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden, tehdit edici, taciz edici içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur. Ekokupon.com söz konusu içerikleri kontrol etmekle yükümlü değildir. Ekokupon.com bu tür eylemleri tespit ederse bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya Kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

3.6. Kullanıcı, sitedeki ve site üzerinden eriştiği üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden ekokupon.com sorumlu tutulamaz. Ekokupon.com, kendisi üzerinden yapılan veya kendi sitesinden bağlantı yapılarak ulaşılan, herhangi bir web sitesi tarafından gerçekleştirilen herhangi bir iletişimin gizliliği konusunda garanti vermez.

3.7.ekokupon.com’un, Kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla iletişime geçilmesine açık rıza ile kabul etmesi halinde ekokupon.com Kullanıcıya ticari iletişim kurma hakkı bulunmaktadır.

3.8. Kullanıcının bu kullanım koşullarında belirtilen madde veya koşullardan birini ihlal etmesi halinde, ekokupon.com, önceden bildirme mecburiyeti olmaksızın, bazı veya tüm hesapları, servisleri, siteye erişimi  askıya alabilir, derhal sona erdirebilir veya durdurabilir. Ekokupon.com, bu sebeple doğacak zararlardan ya da varsa üye olunmuş hesaba erişilememesinden sorumlu değildir. Ekokupon.com; hile, kuralların kötüye kullanılması veya ihlali şüphesinin bulunduğu hallerde, Kullanıcı’nın varsa üyeliğinin sona erdirilmesi konusunda bağlayıcı ve kesin kararı verecek tek yetkili mercidir.

3.9. Kullanıcı, ekokupon.com tarafından gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak ticari elektronik ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilir.

3.10. Bireysel Üyeler, dilediği zaman bireysel üyeliklerini info@ekokupon.com adresine atacakları mail ile sonlandırma talebinde bulunabilirler. Üyeliği sona eren Bireysel Üyelerin internet sitesine ve mobil uygulamaya giriş yetkisi iptal edilecektir. Bireysel Üye dilerse yeniden hesabını ekokupon.com adresine ulaşarak aktif hale getirebilir.

3.11. ekokupon.com, kullanıcı’lara sunduğu hizmetin kesintisiz, hatasız ve güvenli bir şekilde sunulması için elinden gelen gayreti sarfeder. ekokupon.com, kendisinin kontrolü dışında gelişen internet erişimindeki aksaklıklar, teknik sorunlar ve mücbir sebeplerden kaynaklanan durumlardan sorumlu değildir. Ayrıca bilgi güvenliği önlemi almasına rağmen, sistemlerine saldırı olması durumu da bu kapsamdadır. Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması; sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplerden dolayı, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ekokupon.com sorumlu değildir. Ekokupon.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

3.12. ekokupon.com, internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması için Kullanıcıların, bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanması halinde bundan dolayı doğabilecek hiçbir hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmemektedir.

3.13. Kullanıcılar, ekokupon.com internet sitesinde yer alan linkler vasıtasıyla ziyaret ettikleri internet sitelerinde yer alan içeriklerden ekokupon.com’un, ekokupon.com çalışanlarının ve yöneticilerinin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ederler.

3.14. Kullanıcılar siteyi kullanmakla işbu şartları kabul etmiş sayılırlar. Ekokupon.com, işbu site ve site uzantısında ya da mobil uygulamada mevcut her tür hizmet, servis, ürün, kullanma koşulları ile sitede ya da mobil uygulamada sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

Değişiklikler sitede ya da mobil uygulamada yayım anında yürürlüğe girer ve değişikliklerin takip edilmesi Kullanıcıların sorumluluğu altındadır. Sitenin ya da mobil uygulamanın kullanımı ya da siteye ve mobil uygulamaya giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

Kullanıcılar bu değişiklikler veya iptallerden dolayı uğrayacakları doğrudan ve/veya dolaylı zararlar için her ne nam altında olursa olsun ekokupon.com’dan herhangi bir talepte bulunmayacaklarını kabul ve beyan ederler.

  1. Fikri Mülkiyet Hakları:

4.1. ekokupon.com bu internet sitesi ve mobil uygulamanın genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesi ile mobil uygulamadaki tüm bilgi, resim, ekokupon.com markası ve diğer markalar, www.ekokupon.com alan adı, logo, ikon, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

Ekokupon.com’un; hizmetleri, telif haklarına tabi çalışmaları veya internet sitesi vasıtasıyla sahip olduğu her tür maddi ve fikri mülkiyet hakları da dahil tüm malvarlığı, ayni ve şahsi hak, ticari bilgi ve teknik bilgisine yönelik tüm hakları saklıdır.

4.2. Internet sitesinde veya mobil uygulamada bulunan hiçbir materyal, web sitesinde veya mobil uygulamada yayınlanan emlak ilanlarına ilişkin her türlü bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz, eser haline getiremez.

Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksi takdirde Kullanıcılar; ekokupon.com’un bu hususta uğradığı her türlü zararını, kayıplarını, üçüncü kişilere ödemek durumunda kaldığı bedelleri, yargılama masraflarını ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır.

Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını, herhangi bir bilgisayar şebekesinin güvenliğini ihlal etmeyeceğini, güvenlik şifreleme kodlarını kırmayacağını, spam mail veya zararlı yazılım girişiminde bulunmayacağını, aksi halde ekokupon.com ve 3. kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki, idari ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

  1. Yazılı / Görsel Medya (İnternet Haber Siteleri dahil) Kullanım ve Paylaşım Koşulları:

5.1.ekokupon.com tarafından internet sitesinde ve mobil uygulamada sunulan veri, istatistik, tablo, analiz ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kamuya açık ve genel olarak sağlanan her türlü içeriğin bir kısmı; (*) normal ve makul yararlanma kapsamında kalmak, (**) kaynak göstermek, (***) ekokupon.com internet sitesinin alıntı yapılan URL adresine girebilir ve takip edilebilir, bağlantı sağlamak şartıyla alıntı yapılabilir.

Ekokupon.com tarafından internet sitesinde ve mobil uygulamada sunulan veri, istatistik, tablo, analiz ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kamuya açık ve genel olarak sağlanan her türlü içeriğin bir kısmı; rapor, yayın, reklam, analiz, araştırma ve sair ticari / profesyonel amaçlarla kullanılması ekokupon.com’un yazılı onayına tabidir. Ekokupon.com, ticari ve profesyonel kullanımı ücretlendirebilir, haftalık, aylık veya yıllık ücretli abonelik koşullarına bağlı tutabilir.

5.2. Sitede sunulan her tür içerik, anlaşma yapılan 3. kişilerden sağlanan ve/veya kamuya açık kaynaklardan toplanan verilerden oluşmaktadır. Tüm veriler, analizler, raporlar, istatistikler herhangi bir manipülasyon veya yönlendirme olmadan işlenmekte ve tarafsız olarak sunulmaktadır. Bu sitedeki her türlü içerik sadece bilgilendirmeye ve tavsiyeye yöneliktir ve birebir olarak çözüm, sonuç, hukuki görüş, politik ve sosyolojik araştırma bilgisi özelliği taşımamaktadır. Bu sebeple bu sitedeki her tür içeriğin, verinin, analizin, raporun, değerlendirmenin doğruluğu garanti edilmemektedir. Aynı konuda analiz edilen veriler birbiriyle çelişik olabilir. Bu tür durumlar ekokupon.com’u bağlamaz ve ekokupon.com hiçbir sorumluluk üstlenmez.

5.3. ekokupon.com, kendisi tarafından sunulan hizmetler, içeriklerin ve sitenin kullanımı yoluyla herhangi bir kişi veya kuruluş tarafından elde edilecek sonuçlarla ilgili olarak, ticarete elverişlilik garantisi olmayan, performans, pazarlanabilirlik, belli bir amaca uygunluk gibi ya da herhangi bir ihlali önleyici sınırlama koymadan ister açık ister örtülü olsun, hiçbir şekilde garanti vermez. Tüm içerikler Kullanıcıya “olduğu gibi” ilkesine göre sunulmaktadır. ekokupon.com, içeriklerin kullanılmasından doğabilecek kâr kayıplarından ya da menfi zararlardan sorumlu tutulamaz. Ekokupon.com, sitede yayınlanan içeriklerin ve ilanların ve fiyat bilgilerinin, doğruluğu, güvenilirliği ve hukuka uygunluğunu garanti etmez, bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

5.4 Ekokupon.com sitesinde yayınlanan bütün içerikler, kuponlar ve haberler online alışveriş yapacak kişilerin bireysel kullanımı içindir. Ekokupon.com sitesinden herhangi bir bilginin ticari amaçla kopyalanması veya başka amaçlarla kullanımı kesinlikle yasaktır.

5.5 Ekokupon.com alışveriş ve indirimlerle ilgili bütün haberleri yayınlamamaktadır. Sitede sadece seçilmiş indirim kuponları ve haberler yayınlanmaktadır. Başka yerlerde mevcut olup ekokupon.com’de bulunmayan indirim kuponu ve haberler site kullanıcıları için bir problem oluşturamaz.
5.6 Ekokupon.com, sitesinde yayınlanan indirim kodu ve haberlerin doğruluğunu garanti etmez. Sitede mevcut olan kupon veya haberlerin zamanı dolmuş, bitmiş veya değiştirilmiş olabilir. Ekokupon.com hiçbir zaman sitede yayınlanan indirim kuponu ve kampanya gibi bilgilerin doğruluğundan, kuralları, iptal koşulları, hediye vermeme veya kazanan kişilerin duyurulmaması gibi olaylardan sorumlu tutulamaz. Tüketicilerin sitede yayınlanan bilgi ve kuponlar ile ilgili bir sorusu varsa direkt ilgili firmalarla iletişime geçmelidir. Eğer tüketiciler tarafından ilgili mağazalar ile bilgiler teyit edilmezse meydana gelebilecek sorunlardan ekokupon.com sorumlu değildir

5.7 Ekokupon.com, sitesinde bulunan mağazalardan satın alınan ürün ve hizmetlerin kalite, fiyat, garanti, satış koşulları ve benzer durumlardan sorumlu tutulamaz. Ekokupon.com sadece site kullanıcılarına fayda sağlamak için indirim, kampanya ve kupon yayınlamaktadır, herhangi bir alışverişte asla taraf değildir.

5.8 Ekokupon.com sitesine kayıt olurken verdiğiniz bilgiler size daha iyi hizmet sunabilme amacı ile kullanılır. Verdiğiniz e-mail adresine düzenli aralıklarla e-bülten ve güncel indirim kuponları gönderilir. Dilediğinizde üyeliğinizi iptal ederek, bilgilendirme maillerinin gelmesini engelleyebilirsiniz.

5.9 Ekokupon.com çeşitli link veya reklamlarla kullanıcılarını başka internet sitelerine yönlendirebilir. Yönlendirilen sitenin kullanım koşulları ve gizlilik politikaları ayrıdır. Bu konu ile ilgili olarak ekokupon.com sorumlu tutulamaz.


5.10 Ekokupon.com sitesinde bulunan tüm marka, logo, isim ve sloganlar sahiplerine aittir. Site sahipleri gerektiğinde ekokupon.com’e ulaşarak değişiklik istemeleri durumunda bu talepleri dikkate alınır. Site sahipleri herhangi bir içerikten dolayı düzeltme isterlerse gerekli değerlendirmeler yapılır ve bu başvuruları haklı bulunursa gerekli düzeltmeler en kısa sürede yapılır.


5.10 Ekokupon.com, sitede mevcut olan mağazalar la reklam, sponsorluk veya affiliate çalışmaları yapabilir. Dilediği işbirliğini başlatabilir veya bitirebilir.


5.11 Ekokupon.com site kullanım koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirebilir.

  1. Gizlilik ve Kişisel Veriler:

6.1. ekokupon.com, Kullanıcı’nın Websitesi’nde sunulan Hizmetler’den yararlanabilmek için Websitesi üzerinden kendisine sağladığı kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu da dahil her türlü mevzuata uygun bir şekilde işlenmesine, güvenliğinin sağlanmasına ve korunmasına önem vermektedir. Ekokupon.com, bu kapsamda Kullanıcı’nın sağladığı kişisel verileri Websitesinde yer alan “Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası”na uygun olarak toplamakta, kullanmakta, aktarmakta ve diğer şekillerde işleyebilmektedir. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası, işbu Kullanım Koşullarının ayrılmaz bir parçasıdır. Kişisel verinin kullanılması ile ilgili koşullar ve bu konudaki haklarınızla ilgili olarak daha fazla bilgi için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası’nı inceleyebilir ve info@ekokupon.com’a mail  adresine elektronik posta göndererek haklarınızı kullanabilirsiniz.

6.2. Kullanıcı tarafından Websitesi’ne beyan edilen ve paylaşılmasına rıza gösterilen kişisel veriler; Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen yükümlülüklerin ifası, Websitesi’nin işletilmesi için gereken uygulamaların yürütülmesi, Kullanıcı için çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve Kullanıcı’ya özel reklam, satış, pazarlama, anket, benzer amaçlı her türlü elektronik iletişim, profilleme, istatistiksel çalışmalar yapılması amacıyla ekokupon.com ya da iş ortakları tarafından Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası’na uygun olarak toplanır, saklanır, işlenir, kullanılır ve akdi ilişkilerimize istinaden 3. Kişiler ile paylaşılabilir.

6.3. İnternet sitesini ve mobil uygulamayı ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) takip edilmekte, kayıt altına alınmakta, ziyaretçi hareket ve tercihleri analiz edilerek yorumlanmaktadır. Bu veriler  Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası öngörülen koşullar dahilinde, daha iyi hizmet verebilmek, internet sitesinin ve mobil uygulamanın kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır.

6.4. ekokupon.com, söz konusu kişisel verilerin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu md. 12 uyarınca güvenli şekilde saklanması, yetkisiz erişimlerin ve hukuka aykırı veri işlemelerin önlenmesi için gereken her türlü tedbiri alacaktır. Kullanıcı kişisel verileri üzerinde 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu md. 11 uyarınca sahip olduğu hakları kullanma ve bu verilerinde dilediği zaman değişiklik veya güncelleme yapma hakkına sahiptir.

İşlenen kişisel verileriniz, bu veriler üzerindeki haklarınız ve kullanım yöntemleri konusunda detaylı bilgi için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Koruması Politikası ve Çerez (Cookie) Politikamızı inceleyebilirsiniz.

6.5. Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

  1. Mücbir Sebepler

Ayaklanma, ambargo, devlet müdahalesi, isyan, işgal, savaş, seferberlik, grev, lokavt, iş eylemleri veya boykotlar dahil olmak üzere işçi-işveren anlaşmazlıkları, siber saldırı, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, sisteme ilişkin iyileştirme veya yenileştirme çalışmaları ve bu sebeple meydana gelebilecek arızalar, elektrik kesintisi, yangın, patlama, fırtına, sel, deprem, göç, salgın veya diğer bir doğal felaket veya ekokupon.com’un kontrolü dışında gerçekleşen, kusurundan kaynaklanmayan ve makul olarak öngörülemeyecek diğer olaylar (“Mücbir Sebep”) ekokupon.com işbu Kullanım Koşulları’ndan doğan yükümlülüklerini ifa etmesini engeller veya geciktirirse, ekokupon.com ifası Mücbir Sebep sonucunda engellenen veya geciken yükümlülüklerinden dolayı sorumlu tutulamaz.

  1. Uygulanacak Hukuk ve Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Kullanım Koşulları’nın uygulanmasında, ihtilaflar Türk Hukuku’na göre çözümlenecektir.Kullanım Koşulları’ndan doğan her türlü ihtilafın çözümünde Ankara Mahkemeleri ile İcra Daireleri yetkili ve görevlidir.

  1. Yürürlük ve Kabul

Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı veya bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet almaya başladığı andan itibaren işbu Kullanım Koşulları yürürlüğe girmektedir. Ekokupon.com, dilediği zaman işbu koşulları ve internet sitesindeki ve mobil uygulamada bulunan yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme hak ve yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye veya mobil uygulamaya her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Ekokupon
Logo
Shopping cart