EkoKupon Kupon Ve İndirim

Şehir Fırsatı Oto Kuaför

16
image

Şehir Fırsatı, Oto Kuaför!

Arabanızın iyi görünmesini ve sizin de kendinizi keyifli hissetmenizi sağlayan bir süreçtir oto kuaför. Oto kuaför hizmeti, arabanızın iç detayları ve kaporta kısmının ona kusursuz bir parlaklık vermek için yapılan bir uygulamadır. Arabanız hem içeride hem de dışarıda tertemiz olacak ve ışıldayacaktır. Bu işlemler yapılırken aracınız hangi süreçlerden geçmekte, kısaca bir göz atalım.

Boyut

Aracınızın büyüklüğü ve detayları ne kadar fazla ise, oto kuaför işlemide o kadar uzun sürecektir. Bunun açıklaması, hem içeride hem dışarıda temizlenecek daha çok detayın olmasıdır.

Kirlilik durumu!

Aracınız ne kadar kirli ise, parlak ve ışıltılı temizliğe geri ulaşması o kadar uzun sürecektir. Bir araba gerçekten hiç temizlenmemişse ve içinde çöp birikmişse, oto kuaför işlemi süresi biraz uzayabilir.

Aracınızın yaşı!

Aracınızın yaşı ilerledikçe oto kuaför işleminiz daha detaylı olacağından daha fazla zaman alacaktır araç yaşı ilerledikçe detaylar daha da artacaktır.

Aracınızın yapıldığı malzemelerin niteliği!

Bazı malzemelerin temizliği daha kolay olacaktır, deri döşemeye sahip araçlar malzemesi kumaş olan döşemelere göre daha kolay olacaktır dolayısı ile oto kuaför süreci de buna göre daha az veya uzun olacaktır. Çünkü bazı malzemelerin temizliği daha kolay olabilmektedir.

Detaylı oto kuaför!

Detaylı oto kuaför işlemi zaman ve emek isteyen bir işlemdir bu nedenle zaman ve emek isteyen bir işlemdir. Gerçek bir oto kuaför temizliği demek, aracınız üzerinde en az birkaç saat çalışma gerektirecektir. Çok daha detaylı temizlik olması durumunda belki birkaç sürebilecektir.

Aracınızın oto kuaför ihtiyacı hangi sürelerde olmaktadır?  

Aracınızı detaylı temizlik yaptırdınız bu durumu aynı formda tutabilmek için araç temizliğinizi belirli zaman aralıklarında yaptırmanızda fayda vardır. Böylelikle araç temizliğini korumanız daha kolay olacaktır.

Düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız.

Mesaj Yaz:

Ekokupon
Logo
Shopping cart